کربومر Carbomer 

کربومر Carbomer 

 

  • کربومر Carbomer )که  شرکت پاسارگاد شیمی الوند مفتخر به ارایه این محصول است . پلی مری با وزن مولکولی بالا است که از واحد های آکریلیک اسید با فرمول شیمیاییn)C3H4O2 (ساخته شده است. این ماده معمولا هموپلی مرهای آکریلیک اسید، متصل شده به یک آلیل اتر پنتا اریتریتول، آلیل اتر ساکارز و یا آلیل اتر پروپیلن است. .

  • کرموبر و کاربرد آن

 

  • در محلول های آبی با PH خنثی پلی آکریلیک اسید بهصوت آنیون بوده چرا که برخی از زنجیره های جانبی آن پرتون های خود را از دست داده و بار منفی پیدا میکنند. این ویژگی به این ماده خصوصیت پلی الکترولیتی می بخشد، بدین صورت که این پلی مر سبب حفظ آب شده و حجمش چندین برابر می شود. پلی آکریلیک اسید خشک به رنگ سفید و پودر پف کرده بوده که عمدتا در ساخت انواع ژل ها در صنایع تولید مواد آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. در مواد آرایشی این ماده سبب حفظ ساختار امولوسیون و تحکیم حالت سفتی و خصوصیت نیمه جامدی ماده می شود.

 

 

خرید کربومر
کربومر ۹۴۰

  • کربومرهای قابل ارایه در پاسارگاد شیمی الوند معمولا با کدهای ۹۱۰ ،۹۳۴ ،۹۴۰ ،۹۸۰ و ۹۳۴P نشان داده می شوند که این اعداد وزن مولکولی وخصوصیات اجزای پلی مر را مشخص می کند. در موارد دیگر این پلی مر به صورت فلز قلیایی، نمک ها  آمونیوم و سدیم پلی آکریالت تولید و روانه بازار می شود. در حالت پودری این محصول یون سدیم که دارای بار مثبت است به آکریالت متصل شده ولی در محلول های آبی سدیم با یون های مثبت هیدروژن جایگزین شده و از آکریالت جدا می شوند که این عامل سبب افزایش حجم این پلیمر و افزایش جذب بیشتر آب می شود.

 

کربومر

 

برای خرید این محصول هم اینک میتوانید با کارشناسان فروش پاسارگاد شیمی الوند تماس بگیرید

افخمی ۰۹۳۳۲۴۵۶۵۲۹  – مرتضی خدامی ۰۹۱۲۴۰۲۰۲۸۰